?

Влада - ідеал приматів

Que persianas corrijan la aurora (с)

Name:
chita_i
Колись почула по радіо Ера програму про зачення слова «аватар». Казали, що, на відміну від християнства, яке стверджує, що людина підноситься до неба після смерті, у деякіх східних релігіях є загальним, що таке собі божество (deidad) втілюється у тварину, рослину, дитину, у будь яку форму відповідну своїй тогочасній місії, та й такому образі зʼявляється на люди. Такими є аватари у інтернеті. Мені особисто здається юнацким дивацтвом писати, які фільми та відпочинок мені подобаються. Окрім того, дуже не поважаю, коли про якогось незнайомого митця пишуть величезну статтю з приводу якоїсь виставки чи книжки, а я про нього-неї геть нічого не знаю, я людина не дуже обізнана. Ні щоб приліпашити якусь картину чи фрагмент твору, ось тоді б я могла скласти власне враження про подію та автора. Але замість розповідають про біографію, питають свавільні речі, розповідають анектдоти з життя, тощо. Тому вважаю, що нікому до біса у цій величезній мережі цікава моя особистістість. Я тут заради пишноти людського спілкування. То ж хай мої дописи говорять за мене.

UPD 1. Журнал створений більше для читання інших ніж для писання власного. Тому, вдячна тим, хто мене зафрендив у відповідь.

UPD 2. За самозакоханість відвфренджую навіть самих цікавих авторів.

UPD 3 Коли я дуркую, говорю щось не дуже політкоректне або пристойне, не подумайте, що я шукаю собі пригод на голову або на якусь іншу частину тіла, тощо. Це я просто розважаюсь, знімаю стрес, або ви просто мені по-людськи симпатичні. Якщо не хочете, щоб я припинила, поводьтеся розважливо та поважайте мене. Тоді ми не посваримося. Я вважаю мережу достатньо надійною барикадою, щоб дозволити собі не бути такою правільною як у реалі. :-)

UPD4 Ще один додаток до політики зафрендження-розфрендження. У реальному житті "жонатики" для мене не існують як чоловіки, якими б чудовими та привабливими не були. У жж все набагато заплутаніше для мене, я не дуже спостережлива. Тому, можу дратувати ексів, теперішніх, друзів та подруг з реалу. Якщо відбувається, то це не навмисно. Я не заміряюся до ваших коханих, просто мені деколи буває розважально дуріти. Моя сусідка по гуртожитку колись у минулому житті казала, що я невиправна фліртуха. У реалі я взагалі маленька кругленька тіточка за 40, нікому нічого не загрожує. Чють шо, дайте мені знати доброзичливо, якщо не хочете битися зі мною дарма.


free counters

art, female and male natures, intelligent people regardless of, politics, жіночка та чоловіча природа, сучасний фольклор

Statistics