chita_i (chita_i) wrote,
chita_i
chita_i

Конституційний закон про вибори та референдум

Прошу максимального розповсюдження

Основні засади закону:

1. Закон про вибори один для всіх виборів та референдумів на всіх рівнях. По цьому закону обирають депутатів, суддів, адміністраторів (голову міста, району, області тощо).

2. Вибори відкриті і кожен виборець може бачити результат свого, чи будь-чийого волевиявлення на сайті виборчої дільниці та самостійно перевірити результат не будь-якій дільниці.

3. Вибори постійні і кожен виборець може змінити свій вибір раз в місяць, якщо побачить, що кандидат, ним обраний діє не так, як того хоче виборець. І у випадку, коли кількість голосів, що мав цей депутат зменшиться до рівня менше ніж 50%, то цей депутат автоматично перестає бути обраним і на цій дільниці, або ряді дільниць, на яких обраний цей кандидат починаються нові вибори.

4. Вибори конечні, бо кандидат, який набрав більше 50% голосів стає обраним без присяги, чи будь-якого підтвердження і його власний паспорт є єдиним документом, що підтверджує його обрання.

5. Вибори демократичні, бо партії висувають претендентів нарівні з іншими організаціями та громадянами і борються за виборців.

6. Перегляд, або обмеження закону можлива тільки процедурою, описаною в самому законі.


Скорочення:
Верховна Рада України – «ВР».
Депутат, суддя, адміністратор, обраний по цьому закону – «обраний».


1. Народ України має право і обов’язок силою, зі зброєю в руках скинути всяку владу, яка намагається змінити, відмінити, не виконати, ігнорувати, обмежити на будь-який термін «Конституційний закон про вибори та референдум».

2. ВР, місцеві ради та засоби масової інформації слідкують за виборами по Україні. Дільниці формують громадяни самостійно, або за допомогою місцевих рад.

3. Вибори проводяться відкрито. Результати зберігаються на сайті дільниці постійно і кожен може з Інтернету побачити будь-коли результат голосування кожного з виборців і себе особисто.

4. Мають право голосу тільки громадяни України. Поліція, армія, служба безпеки, службовці, судді та інші силові та державні структури теж мають право голосу по місцю свого постійного проживання. Не мають права голосу засуджені.

5. Виборча дільниця має мати приблизно 10000 громадян, об'єднаних спільним місцем проживання.

6. Відхилення від 10000 більше 1% недопустиме і самі громадяни, або місцева Рада змінює ряд дільниць з мінімальними змінами у кожній дільниці так, щоб у кожній залишилося 10000 громадян. Дільниці які залишилися з неповним складом об'єднуються з сусідніми районами. При відхиленні числа громадян дільниці менше 9900 або більше 10100 правка чисельності дільниць повинна відбутися за 15 робочих днів і відбуватися постійно. Продовження цього терміну без поважних причин тягне адміністративну відповідальність обраним згідно адміністративного кодексу.

7. З’їзд відповідальних по областям, чи районам вирішує всі спірні питання. Він організовується відповідальними.

8. Збори громади виборчої дільниці вважаються дійсними, якщо на них присутні не менше 1000 громадян. Але десятитисячна громада може зібрати 10 таких зібрань. Щоб цього не відбулося, місце і час проведення зборів оголошується за тиждень до їх початку, вони проводяться у вихідний, або святковий день на стадіонах, площах або інших придатних місцях.

9. Збори обирають комісію довільної чисельності, яка має права згідно закону а також чотирьох відповідальних за проведення виборів на дільниці.

10. Збори дільниці збираються або на вимогу комісії, або на вимогу 100 і більше громадян. Збори веде не комісія, а президія, обрана зборами. На зборах мають право голосу виключно громадяни цієї дільниці.

11. Відповідальні повинні вносити перевірені ними результати голосування за 2 робочі дні на сайт дільниці а також у бази даних.

12. Кандидатами можуть бути як громадяни України, так і негромадяни, як вільні, так і засуджені, а громада сама вирішує хто достойний. Кандидат повинен вільно розмовляти українською мовою і написати диктант на оцінку не менше 7. Кандидат подає на кожну виборчу дільницю всі необхідні дані для заповнення бази даних. Комісія перевіряє ці дані протягом підготовки до виборів, під час виборів і після виборів. У випадку подачі неправдивих даних комісія оприлюднює на сайті виявлені факти, а виборці самі роблять свої висновки.

13. Вибори відбуваються протягом 1 тижня. Виборці голосують по телефону, по Інтернету, або особисто з паспортом, або документом, що замінює паспорт. Особисте голосування має переваги і не може бути змінене голосуванням по телефону. Голосувати можна із-за кордону по Інтернету листом або через відеозв'язок по Skype, або іншій системі відеозв'язку. При цьому на виборчій дільниці родич(і) особи має(мають) підтвердити особу голосуючого. Відповідальний повинен записати дані особи, яка підтверджує особу, що голосує з-за кордону, бо це адміністративна відповідальність у випадку обману. Голосування по телефону перевіряється відповідальним.

14. Під час тижня голосування кожен громадянин має право один раз змінити свій вибір особисто, з паспортом, або документом, який його заміняє. (Тому що шахраї по телефону можуть обманути). Після тижня голосування кожен громадянин має право змінити свій вибір один раз у місяць. Зміна вибору відбувається тільки особисто із паспортом, або документом, який його заміняє.

15. Якщо хтось із відповідальних за збереження результатів відмовляється змінювати, або реєструвати волевиявлення, то громадянин звертається до комісії дільниці. Якщо комісія не задовольняє волевиявлення, то це роблять збори громади зі зміною відповідального та комісії.

16. За останній день голосування не можна вносити суттєві зміни у базу даних. Ці зміни вносяться тільки у випадку спроб фальшування за згодою комісії дільниці.

17. Збори громади можуть відмінити фальшовані дані і провести нові вибори на дільниці, або ряду дільниць. Про це попереджують орган, в який обирають кандидата.

18. При потребі громадяни цієї дільниці своїм зібранням можуть змінити місце розташування, або заблокувати те місце, у якому хтось намагається зашкодити проведенню виборів, або референдуму.

19. Результати голосування відповідальні заносять на сайт виборчої дільниці за два робочих дні.

20. Відповідальні отримують за свою працю невелику доплату до своєї основної зарплати згідно закону. Випадки необґрунтованих заяв громадян розглядаються комісією, обраною зборами громадян і рішення комісії повинно бути чітким: Або визнається обґрунтованість і вносяться зміни, або громадянин відсторонюється від виборів на пів року.

21. Обраним стає той, хто набрав більше 50% голосів. Якщо жоден із претендентів не набрав на той момент 50% голосів, то на цьому окрузі проводиться другий тур у якому залишаються два претенденти, які набрали максимальну кількість голосів. Голосування продовжується ще на тиждень. Якщо випадково є претенденти, які мають точно однакову кількість голосів, то вибір кому залишатися у списку вирішується жеребкуванням.

22. Якщо у другому турі жоден претендент не набрав 50% голосів, то обраного від цього округу немає і нові вибори автоматично відбуваються через місяць до тих пір, поки не буде когось обрано.

23. Обраний на 4 роки має свої гарантовані законом повноваження протягом пів року. Через пів року або увесь подальший період перебування Обраного на посаді, його обрання дійсне тільки при умові, що на дільницях, на яких він обраний, загальна кількість голосів за нього продовжує залишатися більше 50%. Якщо кількість голосів за Обраного протягом семи днів стає меншою за 50% Обраний автоматично перестає бути Обраним і на всіх дільницях, де він був обраний, починаються нові вибори. Якщо на момент закінчення семи днів інший претендент вже має 50% голосів, то він стає Обраним без нових виборів, але на період до кінця 4 років попереднього Обраного, або до моменту втрати новим претендентом 50% голосів.

24. Результати виборів зберігаються у чотирьох базах даних, які знаходяться у всіх бажаючих громадян, у поліції, у суді, у міських радах, у громадських організаціях. У чотирьох базах даних є відповідальна особа, яка повинна протягом двох робочих днів змінити, або заповнити нові дані в базах та на сайті. Ці дані відповідальні змінюють у всіх чотирьох базах.

25. На сайті виборчої дільниці міститься кілька баз даних про кожні вибори окремо. У кожній базі зазначено прізвище ім'я по батькові, рік народження, назва села, або вулиці на якій проживає претендент, номер претендента із списку претендентів, за якого проголосував громадянин. Тут же на сайті міститься база даних претендентів. В ній міститься: Номер претендента, прізвище ім'я по батькові, автобіографія, кого представляє (назва партії, громадської організації, підприємства, фірми, професії, профспілки, себе особисто), декларація про доходи себе та всіх членів сім’ї, навіщо йде у обрані, перелік справ, що він конкретно хоче змінити.

26. Громадяни самі бачать на сайтах, кого вони обрали, бо в кінці бази даних міститься підсумок, який розраховується програмою автоматично, а телебачення, радіо та засоби інформації повідомляють суспільству про результати виборів.

27. Звання обраного окрім прав громадянина, дозволяє обраному тільки одне - діяти в межах відповідного закону.

28. За два місяці до закінчення 4-х років роботи попереднього Обраного починається реєстрація кандидатів на сайті кожної виборчої дільниці. Увесь час до виборів і під час виборів йде необмежена агітація. За тиждень до закінчення 4-х років починається тиждень голосування.

29. Обраний кандидат не потребує підтвердження, або присяги, і автоматично стає діючим на 4 роки, допоки громада його підтримує своїми голосами. Попередній Обраний відразу втрачає звання. Основним документом Обраного є його паспорт, в якому вноситься відмітка про його обрання.

30. Зміни, розширення та скасування цього закону можливе тільки ¾ від складу ВР, подальшого підтвердження референдумом з 2/3 голосів від суми всіх виборців і вступають в дію після обрання нового складу ВР і затвердження нею цих змін.Вперше запропонований 26 грудня 2013 р. Сьогодні 20 січня 2014 року.UPD

Іще по темі:
adamnet "післявиборче чи євромайданне"
vla-sta "Знову Лук'янівська тюрма "проголосувала" за Пилипишина."
adamnet "вибори під час революцій"
frankensstein "Репетиция беспредела. Как регионалы фальсифицировали выборы в Мариуполе"
Tags: цитати, ідеї гідні розповсюдження
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 27 comments